WSP Opole

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

O Dźwirzynie

Drukuj

Zaplanuj trasę do naszego Ośrodka na dużej mapie

Dźwirzyno - popularne kąpielisko na Wybrzeżu Koszalińskim w gminie Kołobrzeg w odległości 12 km od miasta.
Miejscowość jest bardzo atrakcyjna pod względem krajobrazowo – przyrodniczym. Na klimat lokalny decydujący wpływ wywiera otwarte morze. Cechuje się znacznym nasileniem czynników o charakterze bodźcowym. Duże nasłonecznienie wiosną i latem. W powietrzu, zwłaszcza na plażach korzystny dla zdrowia aerozol morski zawierający cząsteczki soli i jod. Plaże osłania pas zalesionych wydm. Klimat o właściwościach podobnych do Kołobrzegu.

„WSP OPOLE” zaprasza na leczenie i aktywny wypoczynek do własnego ośrodka w Dźwirzynie. Położony w odległości ok. 250 m od morza dysponuje 450 miejscami w 1,2,3 i 4 osobowych pokojach oraz apartamentach. Wszystkie pokoje z balkonami.

Na terenie Ośrodka do dyspozycji Gości:
Jadalnie, kawiarnia, świetlice, biblioteka, bilard, sala gimnastyczna, siłownia, boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę, tenisa ziemnego, plac zabaw dla dzieci, zakład rehabilitacji leczniczej (kinezyterapia, uniwersalny gabinet usprawniania leczniczego, fizykoterapia, hydroterapia, balneoterapia, elektroterapia, światłolecznictwo, inhalacje), parking dla samochodów osobowych (płatny).


Ośrodek organizuje:

Zapraszamy do zapoznania się z cenami - w tym celu z powyższej listy proszę wybrać ofertę, którą są Państwo zainteresowani.

Regularna autokarowa linia przewozowa do Dźwirzyna na trasie:
 • Rybnik - Żory - Katowice - Gliwice - Opole - Wrocław - Dźwirzyno – Kołobrzeg.
 •  


  Atrakcyjne ceny w 2014!

  ZAPRASZAMY
  do NAS i na WWW !

  Nasze obiekty